Budowlany boom

Możliwość komentowania Budowlany boom została wyłączona 2
Budowlany boom
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Poprawa sytuacji gospodarczej w Polsce wydatnie przyczyniła się do rozkwitu branży budowlanej. Buduje się coraz więcej i coraz nowocześniej.
Na rynku istnieje wiele firm świadczących usługi budowlane
i deweloperskie. Niektóre z nich mają już ugruntowaną pozycję na rynku, inne muszą mozolnie walczyć o klienta. Część z nowych graczy na rynku to firmy, które widząc budowlany boom, przebranżowiły się z innych sektorów przemysłu.
Przykładem gracza z ugruntowaną pozycją na rynku jest firma budowlana Tombud, która świadczy usługi jako generalny wykonawca inwestycji budowlanych. Zakres jej działalności jest bardzo szeroki, gdyż realizuje ona budownictwo mieszkaniowe, przemysłowe, a także budownictwo użyteczności publicznej. Działa również w branży deweloperskiej,
a ponadto prowadzi hurtownie budowlaną.
Szczególnie ważną rolę dla takich firm ma rozwój budownictwa mieszkaniowego. Powstaje coraz więcej mieszkań, a co jeszcze ważniejsze, wciąż istnieje popyt na nowe. Wydaje się, więc że ta tendencja wzrostowa powinna się utrzymać. A to sprawi, że firmy budowlane, czy to większe, czy mniejsze powinny mieć pełne ręce roboty.

Ciekawe artykuły tematyczne:

admin

View all contributions by admin

Similar articles