Deweloper – Świętochłowice

Możliwość komentowania Deweloper – Świętochłowice została wyłączona 54
Deweloper – Świętochłowice
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

deweloper (2)Mieszkanie
Kupowanie mieszkania to szalenie ważna decyzja w życiu. Dlatego też warto ją podejmować rozważnie, na chłodno i po wielu rozmowach z deweloperem, najlepiej niejednym. Bo patrząc realnie, lepiej jest kupić mieszkanie na rynku pierwotnym, ponieważ to pociąga za sobą mniej kłopotów.
Oczywiście wszystko zależy od tego, ile pieniędzy możemy przeznaczyć na zakup. Czasem rzeczywiście nie pozostaje nic innego, jak kupić tańsze mieszkanie z drugiej ręki i potem powoli je remontować. Niemniej powstaje pytanie, ile kosztuje taki remont i czy rzeczywiście nie jest tak, że jego koszta podnoszą nam znacznie koszta zakupu. A kiedy kupujemy mieszkanie od dewelopera, wtedy ten problem od razu spada nam z głowy.
Generalnie każdy sam powinien podjąć decyzję, ponieważ wpływ na nią ma mnóstwo czynników. Dobrze jest jednak przeliczyć tak zwane koszta utajone, których jest mniej, jeżeli decydujemy się na zakup u dewelopera. Ponadto te mieszkanie bywają ładniejsze i bardziej funkcjonalne od tych z drugiej ręki.

Ciekawe artykuły tematyczne:

admin

View all contributions by admin

Similar articles