Filharmonie

1 170
Filharmonie
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

Biuro wcale nie musi być nudneW ostatnich latach w wielu dużych i średnich miastach wznoszono nowe filharmonie. Takie nieruchomości powstały np. w Łodzi czy w Wejherowie. Są to nie tylko miejsca, w których można zorganizować wysokiej jakości koncert, ale również budynki, w których współczesna architektura manifestuje swoje cechy charakterystyczne.
W filharmonii byłem do tej pory dwukrotnie. Ostatni raz na koncercie Johna McLaughlina, jednego z najważniejszych jazzowych gitarzystów w całej historii muzyki, który grał między innymi z Milesem Davisem. Wcześniej zdarzyło mi się być na występie jednego z projektów Kena Vandermarka, również sławnego jazzmana, reprezentującego jednak zupełnie inne pokolenie niż McLaughlin. Vandermark gra na saksofonie i jego domeną jest jazz awangardowy. Na koncercie o którym mowa występował z dwójką muzyków na oko dwukrotnie od niego starszych, którzy robili z dźwiękiem naprawdę nietypowe rzeczy. Jeden był skrzypkiem, drugi perkusistą. Obaj wykorzystywali elektronikę, mieli też niezwykłe instrumenty.

Tagi: zeltiq Warszawa, Tynk silikonowy Lakma, rozstępy biceps, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, certyfikat flange fitter, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, szycie firan kędzierzyn, kaplica Santori, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, Tynk mozaikowy Lakma, glutamina katowice

Ciekawe artykuły tematyczne:

admin

View all contributions by admin

Similar articles

1 Comment

  1. nowe mieszkania kraków niedziela, Luty 28th, 2016 at 1:36 pm

    Fajne zdjecia oraz grafika na stronie.