Stary Hel

1 175
Stary Hel
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

Niedrogi projekt domuGdy uczęszczałem do szkoły podstawowej nie było jeszcze zajęć z informatyki. Były natomiast tzw. zajęcia praktyczno-techniczne, podczas których uczyliśmy się szyć, gotować, wbijać gwoździe, posługiwać się narzędziami takimi jak wiertarka, piła czy imadło i tym podobne.

W ramach zajęć praktyczno-technicznych zdarzyło mi się kiedyś stworzyć model helskiego Muzeum Rybackiego. Zlokalizowane jest w starym kościele, architektura budynku wskazuje na pochodzenie sprzed sześciu lub siedmiu wieków, a może być nawet starszy. Wielu badaczy twierdzi, że budynek Muzeum może być ostatnią budowlą tzw. starego Helu – dużego miasta portowego, mającego istnieć w tym miejscu w średniowieczu, które według legendy zostało zniszczone w wyniku powodzi. Lwia część zabudowań tego na wpół legendarnego miasta znajdować powinna się w rejonie portu wojennego, który dopiero niedawno został otwarty dla cywilów. Ciekawe, czy w związku z tym zainteresują się nim archeologowie? Jeśli tak – to mają szansę na naprawdę wielkie odkrycie.

Tagi: orienteering miejski na imprezę integracyjną, blog początkującego elektronika, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, Drepo zadaszenia tarasów, Wiedzopedia, mezoterapia vivaderm, standy eliptyczne cena druku, highlightersmink, Tynk mozaikowy Lakma, etykiety inspekcyjne na zamówienie

Ciekawe artykuły tematyczne:

admin

View all contributions by admin

Similar articles

1 Comment

  1. Tanie mieszkania Legionowo niedziela, Luty 28th, 2016 at 1:36 pm

    Poleciłam już ten blog znajomym!